Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
cincon7
Moderator
Moderator

Yaşınız : 20

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Çarş. Ağus. 25, 2010 2:59 pm

bne de öle yapıyorum bence siz de oraya taşının
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi

Yaşınız : 19

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Paz Eyl. 05, 2010 7:45 pm

yha biri bana diqer sitenin linkini atabilirr mi
http://justinbieberfan.justboard.net/hikayelerimiz-f54/hanqi-ara
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Ptsi Eyl. 13, 2010 11:23 am

mella. demiş ki:
vayy
selena sen ney mişsin
bayıldım
darrla gibi hisettim kendimi resmen.
2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

hayır bunu bi yerde okumuştum facebooktamıydı neydi bu çalıntı
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi

Yaşınız : 21

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Çarş. Eyl. 15, 2010 9:02 pm

cincon7 demiş ki:
mella. demiş ki:
vayy
selena sen ney mişsin
bayıldım
darrla gibi hisettim kendimi resmen.
2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

hayır bunu bi yerde okumuştum facebooktamıydı neydi bu çalıntı
ney çalıntı hikaye mi ??
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Perş. Ekim 07, 2010 5:19 pm

dwm sqer
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Perş. Ekim 07, 2010 5:20 pm

dwm sqer
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Perş. Ekim 07, 2010 5:28 pm

Uzaktan seviyorum seni ! Kokunu duyamadan, boynuna sarıLamadan, yüzüne dokunamadan..saDece seviyorum.. kim yazmışsa sqer vallahi bu söz justine gitsinn 25 haziran çabuk gel inşanllah pryı toplayabilirim
mly345
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Perş. Ekim 07, 2010 5:43 pm

nie 20. blümden aldın
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Ptsi Ekim 25, 2010 4:44 pm

owww çok romantik,azıcık ormantik ve de bayaaa bi komikk süperr
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Ptsi Ekim 25, 2010 4:53 pm

amaaaaa !! ben 5'i okudum hemen 20'ye geçtii ya nasıl oldu ooooo
♫_Jэnny_ ♫
Justin Üyesi
Justin Üyesi

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Perş. Ekim 28, 2010 3:09 pm

ben aslında başka bi siteden devam ediyordum ama orası kapanmıştı buraya geçtik , sonrada o site geri açılınca 20 den aldım , biraz karışık bi olay,
leyla naz
Justin Üyesi
Justin Üyesi

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Cuma Ekim 29, 2010 5:17 pm

yha biri bana diqer sitenin linkini hatta direk hikayenin linkini werse lütfennn
http://justinbieberfan.justboard.net/hikayelerimiz-f54/hanqi-ara
SmileyGirl
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Çarş. Kas. 10, 2010 6:52 pm

diğer sitenin linkinin atar mısın ??
justin_susel
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Ptsi Kas. 15, 2010 9:50 pm

cnm Yha sn süpersn bnce kitap falan yazmaLısın sper de diğer siteden devam etmesen veya o siteyi bize vr de oraya girip okuyalım çq meraq ediom yha veya burayada yaz çnki çq güzeL devamını sabırsızlıkla beqLiorm cnm süpersin ( ee bide konu JUSTİN olunca her şey yazılır ) çq heyecanlı ama inşallah sonu kötü bitmezz ayrılmazlar JUSTİN le.. ağlarım falan duygusallık vr bnde çq fazla
justin_susi
Justin Üyesi
Justin Üyesi

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   C.tesi Ara. 11, 2010 7:41 pm

Çok çok çok ama çok güzel yerimde gülme krizine girdim...neden bilmiyorum komik deil ama beni gülme krizi tutu.....Spersin devam...
McDLove.
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Yaşınız : 23

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   C.tesi Ara. 11, 2010 7:54 pm

Harikasın sen ya
devam nolurr
ecrektr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Cuma Ocak 28, 2011 8:55 pm

evet bende diğer sitenin lingini istiyorum hikayenin başını çok merak ettim ):
ecrektr
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Cuma Ocak 28, 2011 8:57 pm

♫_Jэnny_ ♫ demiş ki:
ben aslında başka bi siteden devam ediyordum ama orası kapanmıştı buraya geçtik , sonrada o site geri açılınca 20 den aldım , biraz karışık bi olay,

karışık olsada hikayen çokk güzel lütfenn lingi attt hikayenin başını okumak isterim
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   Cuma Şub. 04, 2011 6:34 pm

Ya Amaaa Öbür Site Ne Kardeşm 5'de Tıkıldık Kaldık !
Sponsored content

MesajKonu: Geri: JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum   

JUstin mi? Çete liderimi ? Noluyo oğlum yaa ? yoğun istek üzerine 21. bölümden devam ediyorum
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Ada ve Justin
» Justin Kafasını Çarpıyor
» Justin in My World 2.0 da en sevdiği şarkı
» Justin Bieber True Jackson VP'de
» Justin Bieber'ın Hayatı Sinemada