Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

YAZ AŞKI(MI?)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Yaşınız : 19

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Çarş. Ağus. 11, 2010 12:37 pm

Yeni bölüm koy canm yaa
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Yaşınız : 21

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Çarş. Ağus. 11, 2010 3:35 pm

Gerek,rse şifreyide veririm zaten ben bi tek Facebook için kullanıyorum.. Eklediğimde kimse yok bari bi işe yarasın..
maqicaL
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Yaşınız : 20

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Çarş. Ağus. 11, 2010 3:36 pm

yeni bolumu koyar mısın yeni kaydoldum bu siteye merak ettim :b Lütfen süper gidiyorsun
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Perş. Ağus. 12, 2010 10:36 pm

çook saolun hikayeyi yazıyorum ama çok az okuyan varrr yine de devam edecem
11 bölümü koyuyorum
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Perş. Ağus. 12, 2010 10:38 pm

BÖLÜM 11

Şaşkınlıkla pencerenin kenarına iliştirilmiş zarfa baktı.Odası ikinci kattaydı ve penceresinde bir zarf bulmuştu.Tabii

Kenny nin bu zarfı koymak için çatıya tırmandığını ve az kalsın iplerinin kopma tehlikesi geçirdiğini bilmiyordu.

Tereddütle açık pembe zarfa baktı kenarında simlerden yapılmış kırmızı bir gül resmi vardı.Hiç de zararlı bir seri katilin

göndereceği ölüm zarflarına benzemiyordu.Yavaşça zarfı açtı ve içinden zarfla aynı renkte bir kağıt çıktı.El yazısı

harikaydı.

“Sana bir sürprizim var…Kapının önüne çık sadece uzaktan da olsa seni görebileyim Meleğim…”

Rosalie aynı cümleyi defalarca okudu ve sonundaki meleğim kelimesine dikkat kesildi.Birkaç dakika önce okuduğu yazı

gözünün önünden fişek gibi geçti: “Hiç gökyüzündeki meleklerin yere indiğini gördünüz mü?Ben bugün bir melek

gördüm…“ Rosalie hızla kapıya doğru fırladı.Merdivenlerden apar topar inerken birden duraksadı uzaktan da olsa

seni görebileyim cümlesi onun ürpermesine neden olmuştu burada mıydı?.Çok saçma daha bugün sevgilisi olduğunu

öğrenmişti. Hem bir dakika sadece bir melek kelimesinden dolayı onun olduğu sonucunu niye çıkarmıştı ki? Artık

koşturmadan merdivenlerden iniyordu.Kapıya vardığı sırada açmaktan başka şansı yoktu buraya kadar gelmişti.Yarım

bırakmayacaktı.Nefesini tuttu ve kapıyı açtı.O da ne?Ağzı o kadar açılmıştı birisinin bunu görüp görmediğini anlamak

için etrafına bakındı ama kimse yoktu uzaktan da olsa seni görebileyim diye düşündü Rosalie ürpertiyle.

Yerdeki gül buketine baktı hepsi kırmızıydı biraz daha dikkat edince hepsinin kırmızı olmadığını gördü.Eliyle ağır

buketi kaldı en az 30-40 tane gül vardı.Tam ortasında bembeyaz bir gül duruyordu.Bazı yerlerde beyazın masumiyeti

simgelediğini duymuştu.Peki ya burada neyi simgeliyordu? Hiçbir fikri yoktu amaçsızca etrafına bakındı.Aslında amacı

vardı tanımadığı hayranını arıyordu.Ama görünürde hiç kimse yoktu Rosalie son kez baktı ve kapıyı kapatıp mutfağa

fırladı bir taraftan çiçekleri vazoya koymaya çalışırken bir taraftan da beyni parçaları birleştirmeye çalışıyordu.

Sonuç belli kırık bir vazo ve dağılmış bir dikkat , o kadar çok derin düşüncelere dalmıştı ki vazo elinden kayıp gitmişti.

Tabii güzelim güller de vazoyla birlikte yere teşrif etmişlerdi.Rosalie kendince söylendi ve gülleri toplamaya başladı.

“Tanrım ne kadar da sakarım!!!”Hızla toplamaya çalışırken güllerden kalın bir diken parmağını adeta deşti.“Ben kendimi

aştım artık!Sakarlıkta sınır tanımıyorum.” Dedi ve hızla mutfakta bulunan ecza dolabına döndü o sırada yerdeki bir şey

dikkatini çekti , yere eğildi. Güllerin arasında da bir not vardı ve sakarlığı sayesinde o notu görmüştü aynı el yazısıyla

ama bu sefer kırmızı harflerle şöyle yazıyordu:

Bir gülüşün tüm dünyayı değiştirir ve bir öpücüğün tüm kâinatı bitirir. Tek istediğim bir öpücük eğer onu bana çok görüyorsan sadece gülümse yeter!

Rosalie elinde olmadan gülümsedi sözleri şiir gibiydi ve onu derinden etkilemişti.Bir öpücük diye düşündü.Kimdi

tanımadığı hayranı?Yoksa ‘o’ muydu?

öf biliyorum kimse okumuyor ama zaten 30 bölümdeyim ben de koyayım işte dedim iyi okumalar
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 9:31 am

Biz okuyoruz ya canım yeni bölüm ne zaman çok güzel olmuş
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaşınız : 23

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 11:00 am

ewt biz okuyoruzz sen koy yeni bölüm
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 12:48 pm

Tatlım ama nie böyle yapıyosun yaa..
Biz okuyoruz zaten okumayan kaybeder yani..
Süper bi bölümm olmuş..
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 1:35 pm

12. bölüm birazdan geliyor yorumlar için saolun
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 2:54 pm

BÖLÜM 12

Çok salakça diye düşündü Rosalie.Beni öpmek istiyorsa neden saklanıyordu ki?gizem diye düşündü tekrar.O kadar

düşünceliydi ki bu sefer de vazoyu toplarken acele ediyordu ve sonuç:Daha beter kanayan bir el ve olamaz annesinin en

sevdiği ve artık kırık olan vazosu!!!Annesi işten kafasını kaldırdığı zaman en çok sevdiği ve kendisi için yaptırdığı

metrelerce büyüklükteki bahçeye geçerdi üstelik kış için yaptırdığı gece bahçesi de cabası.İşte bu yetiştirdiği çiçekleri

özenle vazolarına dizerdi bu yerde on bin parçaya ayrılmış vazo da onun en sevdiğiydi .Çünkü vazo anneme babamdan

hediyeydi.Hüzünle gözleri doldu.Ama ağlamaya vakit yoktu hızla ecza dolabına koştu ve bir sargı bezini apar topar eline

sardı.Ona gönderilen notları cebine tıkıştırdı ve yerdeki güllere baktı , annesine çekmiş olacak ki çiçeklere bayılırdı ve

yerdeki güllerin acı içinde solmasına kıyamazdı.Bu sefer eline batmamasına özen göstererek yatak odasına taşıdı.Sonra

yerdeki kırık parçalara baktı ve toparlamaya çalıştı ama güllerde olduğu gibi temkinli davrandı ve hepsini çöpün içine

boşalttı.Tam rahat bir şekilde nefes alıp arkasını dönmüşken kapı çaldı.Tanrım! annem geldi ona nasıl anlatacağım?

Ağır adımlarla gidip kapıya uzandı ve yaralı olan elini yani sol elini arkasında sakladı.Kapıyı dua ederek açtı.Ama gelen

abisi Tarron du.O an mutluluktan uçabilirdi.Abisi onun pişmiş kelle gibi sırıtan yüzüne baktı.“Ne var ?Niye öyle

bakıyorsun?Yoksa olimpiyat kupası falan mı kazandın sen?”Bunların hepsini söylerken dalga geçtiği belliydi.Rosalie

gülmeye çalıştı ama sol elinin acısı bunu engelliyordu.“Annem gelmedi değil mi?”dedi ve aradan Tarron un arkasına

bakındı.Tarron güldü “Ne o eve erkek falan mı attın yoksa?”Bu soru aslında şakayla karışık gerçek bir soruydu.Tarron

hayatta gördüğü en kıskanç ağabey di ve eve girecek herhangi bir erkek arkadaşı veya erkeği dövmeye hazırdı. Rosalie

sıkıntıyla suratını buruşturdu.Abisine söylemekte bir zarar göremezdi hatta belki yardım ederdi!Hayır diye düşündü

tekrar , vazoyla ne işi olduğunu sormaktan başlayarak güllerin bir erkek tarafından gönderildiğini öğrenebilirdi.Rosalie

o kadar sessiz kalmıştı ki Tarron evde erkek olduğunu sanıp etrafına bakındı ve arkasındaki kapıyı açık bırakarak evde

erkek donu veya parfüm kokusu aramaya başladı.“Tarron saçmalama biliyorsun ben bakireyim.”Rosalie nin sesi o

kadar ciddi ve kızgın çıkmıştı ki ister istemez inandı.Ama kafasında hala bir soru işareti vardı Rosalie kapıyı açtığından

beri sol elini arkasında saklıyordu.“Tamam sana inanacağım ,”Rosalie derin bir nefes verdi “ama sol elini neden arkanda

sakladığını söylersen.”Rosalie Tanrım! diye düşündü.Tarron Rosalie elini göstermeyince kaşlarını çattı belki de

arkasında bir erkek kıyafeti ya da bir aşk mektubu falan saklıyor diye düşünmeden edemedi.Rosalie nin üzerine

yürüdü Rosalie geri geri gidiyordu sol elini ısrarla arkasında saklamaya devam etti .Küçük bir kovalamaca sonrasında

Tarron onun sol elini tutup görmek için kendine çevirdi ama Rosalie nin elinde görmek istediği şey yoktu sadece kanlı

bir sargı bezi eline sarılmıştı.Bir anda sinirle titredi “Bunu kim yaptı sana?”kardeşine gelecek küçücük bir zarar onu deli

ederdi.Rosalie hızla elini çekti Tarron o kadar çok sıkıyordu ki canı acımıştı.Acıyla inledi.“Üzgünüm bir an deliye

döndüm ,”dedi ama hala tereddütle Rosalie nin kanlı eline bakıyordu.Adeta gözleri gereken soruları soruyordu.“Ben

sadece yanlışlıkla elimi kanattım erkek falan yok inan bana!”Tarron ona baktı “Öyleyse neden elini saklıyordun ve

neden annemizin gelip gelmediğini sordun?”Haklıydı Rosalie nin her cevabı kafasında çelişkiydi.Bir anda açık olan

kapıdan annesi girdi.Kim benim gelip gelmediğimi soruyor dedi.Sesi neşeliydi , demek ki toplantı güzel geçmişti.

Ama bir anda Rosalie nin elini ve üzerindeki kanlı sargıyı görünce yüzü allak bullak oldu ve hemen annelik iç

güdüsüyle elindeki bütün çantaları ve poşetleri yere fırlattı.Rosalie nin yanına koştu ve eline baktı “Bu nasıl oldu?” dedi.

Rosalie çok şaşırmıştı annesinin sesi o kadar endişeliydi ki en son beş yaşında düşüp ayağını kanattığı zaman onu bu

kadar merak etmişti.Tarron sinirli bir şekilde bana baktı “Son yarım saattir ona bu soruyu soruyorum.” dedi adeta

tıslayarak.Rosalie nin az önce tuttuğu göz yaşları akıverdi artık sonuçları ne olursa olsun söylemek zorundaydı.“Anne

senin en sevdiğin vazoyu kırdım ve toplamaya çalışırken elim kanadı!”Gözleri elektrik mavisine döndü ve güzel yüzü

gözyaşlarıyla doldu.Annesi (Elena)da ağlamaya başladı.Ama ağlama sebebi çok sevdiği vazosunun kırılması değildi ,

çok sevdiği kızının ağlamasıydı.Onu şefkatle sardı “Hiçbir şey senden önemli değil canım kızım.”Rosalie daha da

ağlamaya baladı , bu sözü duymayalı yıllar olmuştu.Annesiyle babası ayrılırken de annesi böyle demişti.Bu kadar

duygusallık onu beyin devrelerini kesinlikle bozmuştu.Yavaşça geri çekildi ve annesinin göz yaşlarının akmasını izledi.

Babamın çoooook uzaklarda olması ikimizi mahvediyordu.Tarron sanki benim içimdeki sesi duymuş gibi

öksürdü.Tamam üçümüzü mahvediyordu.Tabii ki Tarron ağlamıyordu ama yüzündeki acı kendini ele veriyordu.

“Hadi ağlak kızlar bu kadar yeter , bu akşam ne yiyoruz?”Annem de ben de güldük ikimizde Tarron un soğukkanlılığına

hayran kalmıştık.Annemle uzun süredir ilk kez yemek yiyecektik ağabeyim de bu konuda benim kadar mutlu

olmuştu.Elenor saatine baktı ve evrak çantalarına gözü kaydı gerçekten de uzun süredir birlikte vakit geçirmiyorlardı.

Ama hazırlaması gereken tonlarca rapor vardı.Çocukları anlamıştı yüzlerini buruşturdular.Elena çocuklarına bunu

yapamazdı.“Eee Tarron ne duruyorsun üç kişilik pizza istesene.” dedi mutlulukla.Rosalie çığlık atarak annesinin

boynuna atıldı.Elena güldü Tarron a döndü “Benimki karışık olsun.”Tarron o kadar mutlu ve şaşkındı ki yıllar önceki

annesi geri dönmüştü sanki.“Zevkle.” dedi ve telefona uzandı.O da en az benim kadar mutluydu.Gecenin bir yarısı olana

kadar konuşup yemeklerimizi yedik.Ama bu garip rüya bitiyordu.Annem ikimizi de öpüp yatmamızı istedi.Evet bu

geceyi ucuz atlatmıştı ama hala bu garip hayranını tanımıyordu.

diğer bölümlerde daha da güzelleşecek iyi okumalrrrrrrr
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 3:59 pm

Heeyy..
Harika bi bölüm dahaa..
Çok güzel yazıyosun tatlım sakın üzülme..
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 4:15 pm

Gene harika bi bölüm dhaa
Çok güzel yazıyosun canım y.b ne zaman
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 4:36 pm

çook teşekkür ederim ama her şey yorumlara bağlı tabi size 24 saat yorum yapın demiyorum ama yorumlar çok az geliyor
sedabieber
Justin Üyesi
Justin Üyesi

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 4:54 pm

ama cok gsl gidiyo
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Cuma Ağus. 13, 2010 5:11 pm

saol sedacımm
Ecem~Jß
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaşınız : 23

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   C.tesi Ağus. 14, 2010 2:46 pm

ee hadi yhaa yeni bölüm
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   C.tesi Ağus. 14, 2010 7:59 pm

BÖLÜM 13

Sabah kalktığımda gözlerim yaşlarla doluydu ve hala kıpkırmızıydı.Annemin odasına gittim saat 6.30 olmasına rağmen

uyuyordu(o hepimizden erken kalkardı)Üstelik masasında projeler arasında uyuyakalmıştı.Mutlulukla onu

öptüm.Bizimle zaman geçirmek için sabahlamıştı.Yavaşça odadan çıktı ve parmaklarını üzerinde yürüyerek odasına

geçti en iyisi güzel bir sabah yürüyüşü yapmaktı.Tatlı bir tişört ve altına da kısa bir şort giydi mp4 ünü kapıp yavaş

adımlarla aşağı indi.Kapıdan çıktı daha doğru düzgün güneş doğmamıştı.Geniş parka doğru yürüdü tek yürüyüş yapan o

değildi.Birkaç tane orta yaşlı insan yanından geçiyordu.Biraz daha ilerledikten sonra o izlenme hissi tekrarlandı ama yine

de yürümeyi kesmedi.

Kenny hızla telefonunun tuşlarına bastı uzun bir süre çaldıktan sonra teflon açıldı ama açan Ryan dı.“Justin sinir küpü

oldu söyleyeyim daha sabahın körü.” Dedi bıkkınlıkla görünüşe göre telefonun sesinden uyanmıştı.Kenny içini çekti

“Telefonu Justin e vermelisin önemli bir haberim var.”dedi.Birkaç saniye sonra Ryan tekrar telefona döndü “Çok

uğraştım kalkmıyor.”Kenny güldü “Konunun sarışın kızla alakası olduğunu söyle bak nasıl kalkıyor.”Ryan da güldü ve

birkaç saniye sonra Justin adeta yataktan fırladı.“Ne var Kenny ne buldun onun hakkında?”Kenny güldü “Bu sabah 6.30

da parkta yürüyüş yapıyor.”dedi.Justin derin bir nefes verdi.“Eee.”dedi heyecanla .Kenny duraksadı “Galiba saatin kaç

olduğu hakkında bir fikrin yok.”Justin tereddütle saate baktı “Hangi park demiştin?”Kenny güldü “Bu fırsatı

kaçırmayacağını biliyordum , sen hazırlan ben sana adını mesaj atarım.”dedi ve telefonu kapatıp arabasıyla Rosalie yi

izlemeye devam etti.

Justin hayatında hiç olmadığı kadar hızlı giyinmişti.Hızla telefonuna bakıp parkın yerini öğrendikten sonra.Arabanın

anahtarını kapıp aşağı iner arabaya biner binmez son hız parka gider ama arabayı görülmeyecek bir yere park eder

çünkü sonuçta oraya yürüyüş yapmaya gitmişti 

Arabadan çıkıp Kenny e geldiğini haber veren bir mesaj atmıştı.Parkta amaçsızca etrafına bakındı Rosalie yi arıyordu

ama göremiyordu.Dalgın dalgın etrafına bakınırken hayranlarından biri ona yapışıverdi ve çılgınca onu yanaklarından

öpmeye başladı.Justin kızı itiyordu ama kız onu bir türlü bırakmıyordu.Tam dudaklarına da yapışacaktı ki Justin kızı

itmeyi başardı “Sen ne yaptığını sanıyorsun?”Öpüşmek istediği kız kesinlikle o değildi Justin Rosalie yi istiyordu

ama Rosalie değil onu öpmek arkadaş bile olmayı istemiyordu.Henüz diye düşündü Justin.Bu sırada diğer kızlar da onu

fark edip üstüne geleceklerdi ki bir anda Kenny gelip onu büyük bir dertten kurtararak arabanın içine bindirdi.Justin

sıkıntıyla nefes verdi.“Planım tam olarak bu değildi.”Kenny güldü “Peki planın tam olarak ne?”Justin düşündü aslında

planı falan yoktu , sadece onun yanına gidip çılgınlar gibi öpmek istiyordu ama tokadı yiyeceğini de biliyordu.

“Planım yok ama onun yanında olmak istiyorum.” Dedi uzun bir duraksamadan sonra.“Çok geç kaldın kızlar seni

gördükten sonra peşini bırakmaz.” dedi Kenny histerik bir şekilde .Justin ister istemez güldü bütün kızlar onu istiyordu

ama o sadece bir kızı istiyordu , işin komik tarafı istediği kız onu sevmiyordu.“Nereye gidiyoruz?Otele mi

döneceksin?”Justin in zevki kalmamıştı “Beni sahilin orada bırak zaten uykum kaçtı.” dedi ve ensesini deri koltuğa

dayayıp geniş sokakları izledi.Bu sırada altın saçlı bir melek gözüne çarptı.Evet bu Rose du ve sahile doğru yürüyordu.

Kenny güldü “Galiba şanslı günündesin dostum.”Justin de güldü ve “Galiba.”deyip siyah arabanın kapısını açıp aşağı

indi.

eee nasıl olmuşşş??? iyi okumalarrr lütfen yorum yapın yalvarıyorummmmm
smyye1
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   C.tesi Ağus. 14, 2010 9:54 pm

Gne gene gene mükemmeldi canm
Yeni bölümmmm
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   C.tesi Ağus. 14, 2010 10:52 pm

Wooow.
bebegim çok güzel olmuş bayıldım..
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Paz Ağus. 15, 2010 1:10 am

ahhh çok saolunn tek okuyan sizlersiniz ama zaten sırf sizin için ve eski siteye geri dönme hayalleriyle koyuyorum yeni bölümleri...aski sitemi özledim bennn burası gurbet gibi geliyor bana
cincon7
Moderator
Moderator

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Paz Ağus. 15, 2010 5:05 pm

BÖLÜM 14

Rosalie denize bakarak yürümeye devam etti bu sırada az önce yok olan izlenme hissi geri gelmişti. Sonra deli olduğunu

düşünmeye başladı .Bu sırada yanında soğuk bir nefes hissetti ve hızla döndü.“Korkuttum mu?”bu sorudan sonra aşkım

dememek için kendini zor tutmuştu Justin. Rosalie isterik bir şekilde güldü kim olabilirdi ki başka? Onu kaçıracak bir

katil mi?Gerçi dün olanlardan sonra buna pek de şaşırmazdı.Bu sırada cevap vermeyi unuttuğunu fark etti “Hayır

korkutmadın , sadece biraz dalgınım ve…”Rosalie birden ağzını kapadı bunu niye söylemişti ki?Oldu olacak bir de

hayat hikayemi anlatsaydım diye düşündü siniri bozularak.Justin onun allak bullak olmuş suratına baktı “Ve…”dedi

merakla .Harika diye düşündü Rosalie ne diyeceğim şimdi ona?Bu sırada bir şeyi atladığını fark etti belki de gülleri

onun gönderip göndermediğini öğrenebilirdi.“Ve hiç.” dedi hemen .Justin güldü “Bir hiç yüzünden mi suratın asık?”

Rosalie onun yüzüne öylece baktı o kadar güzel gülmüştü ki kendini dizginlemekte zorlanıyordu.Ama bir şey onu öfke

havuzuna sürükleyip içine itti ve Rosalie öfke içinde boğuldu dünkü olanları hala unutmamıştı elbette bir sevgilisi vardı

ondan etkilenmeyecekti Caitlin diye düşündü yavaşça.Adı bile gözlerinin elektrik mavisine dönmesine yetmişti.Justin

Rosalie nin suratına bakakaldı göz rengi acayip bir şekilde değişmişti.Acaba yanlış bir şey mi söyledim? diye düşündü

endişeyle.Bu sırada sanki onun düşüncelerini okumuş gibi atıldı “Dün olanlar , ben ve Caitlin ayrıldık.Yani ben…”

Rosalie ona öylece baktı.“Bana bunları neden söylüyorsun ki?” aslında Justin in söylediği onu öfke havuzundan bir anda

çıkarmıştı.Justin ona garip bir şekilde baktı “Arkadaşlar birbirleriyle konuşurlar.” dedi gülümseyerek.Kabul etmeliydi

güzel bir bahane bulmuştu.Rosalie yutkundu fazla yakın duruyorlardı.Birkaç santim uzaklaşıp denize yaklaştı “Kabul

ettiğimi kim söyledi?”Justin duraksadı “Yani…Arkadaş olmak istemiyorsun.”yüzünde bir acı ifadesi belirmişti.Rosalie

birden üzüldüğünü hissetti.“Emin değilim.” dedi elinden geldiğince Justin in yüzüne bakmamaya çalışarak çünkü ona

bakınca birden yumuşuyordu.Rosalie devam etti “Ama niye ben?Yani etrafında seni dinlemek isteyecek milyonlarca kişi

var.” Justin in buna da bir bahanesi vardı.“Etrafımdaki insanlara güvenmekten korkuyorum.”Rosalie ona garip garip

baktı.“Yani bana güveniyorsun.”Justin gülümsedi ve yaklaştı.Aralarındaki mesafe tekrar tehlikeli bir şekilde

yakınlaşıyordu.Rosalie yürüyüş yapmaya devam ediyormuş gibi yaparak aralarındaki mesafeyi tekrar açtı.Justin güldü

demek kovalamaca oynamak istiyorsun nazlı prenses diye düşünüp peşinden gitti.“Evet güveniyorum , sen özel

birisin.”Rosalie başını öne eğdi bu çocuk arkadaşlıktan ötesini istiyordu ve avucunu yalayacaktı hiçbir erkeğe

güvenmediği bir gerçekti üstelik Justin e iki kat güvenmiyordu.“Ne demek istiyorsun?”Rosalie sesini olabildiğince katı

çıkarmaya çalışmıştı.Justin pot kırdığını anlayıp düzeltmeye çalıştı “Yani özel bir arkadaş.Daha önce hiçbir

kızla sırdaş olmamıştım.”Rosalie duraksadı “Pekala.” dedi birkaç saniye sonra.Justin ona bakakaldı “Yani arkadaş

mıyız?”Rosalie şaşkına döndü pekala lafı da nerden çıkmıştı şimdi?Onunla arkadaş olmayı istediği yoktu ama sanki biri

onu kontrol ediyor gibiydi.Hatta o kadar ki Justin ile aralarında birkaç santim olduğunu saniyeler sonra fark etti ve tekrar

yürüyüşe devam etti.“Bilmem.”dedi hemen.Justin ona garip bir şekilde baktı yine onun hızına yetişmiş bir şekilde
yanında yürüyordu.“Hadi ama” dedi en sonunda Justin. Rosalie biraz düşündü belki biraz abartmıştı.“Peki ne

anlatacaksan anlat artık. Sekizde otelde olmam lazım.”Justin gülümsedi ne anlatacağını bilmiyordu ama en azından

bütün bu uğraşlarına değmişti.Birkaç saniye öylece yürüdükten sonra Rosalie Justin e döndü.“Eee bir şey anlatacağım

deyip duruyordun konuşmayacak mısın?”Justin duraksadı konuşma olayı sadece bir araçtı amaç değil.Ama en azından

Rosalie ye Caitlin e hiç aşık olmadığını belirten sözler söyleyebilirdi.Kim bilir ?Belki de ona bu mesajı vererek

yakınlaşabilirlerdi.“Caitlin ve ben…”Justin konuşmaya başladığı sırada Rosalie Caitlin hakkında bir şey dinlemek

istemediğini fark etti.“Yani asla ona aşık olmadım , onu sevdim ama aşık olmadım.Sanki hayattaki tek amacım

dünyadaki diğer eşimi bulmakmış gibi hissediyorum.”diye devam etti Justin. “Ondan önce birlikte olduğum birkaç kız

daha vardı ama onlara da gerçekten aşık değildim.”Bu sırada gitgide Rosalie ye yaklaşıyordu.Rosalie kaçmak için iyice

hızlandı ama yorulduğunu fark etti.”Şuraya oturabilir miyiz?”diyerek büyük bir taşı gösterdi.Justin kafasını onaylar gibi

salladı ve oturdular.Oturdukları sırada bir şey Justin in dikkatini çekmesine ve telaşlanmasına yol açtı.

evet yorum yok mu?sadece iki tane yorum geliyor sonra kesiliyor bu şartalarda çok zorlanıyorum kızlarr
Michael-J-Bieber
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

MesajKonu: Geri: YAZ AŞKI(MI?)   Paz Ağus. 15, 2010 7:32 pm

Bebegim çook güzeell..
Hastası oldum ben bu hikayenin..
Ne dikkatini çekti merak ettim şimdi..
Reckless
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye