Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Sevgilisinin annesinin sınavını geçmesi gerekiyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
melisa.
Moderator Adayı
Moderator Adayı

Yaşınız : 19

MesajKonu: Sevgilisinin annesinin sınavını geçmesi gerekiyor   Çarş. Eyl. 15, 2010 10:16 am

Justin Bieber halen yalnız ve MTV Video Ödülleri sırasında People dergisine, “Halen tek başınayım. Bir yandan bir kız arkadaşı istiyorum ama öbür yandan da yalnız kalmak istiyorum.” dedi.

Justin, her ne kadar biriyle birlikte olmak öncelikleri arasında yer almasa da, bir kızda ne aradığını çok iyi biliyor: “Benim için mükemmel bir kız neşeli olup beni güldürebilmeli. Ayrıca güzel gözleri ve güzel bir gülüşü olan bir kız olmalı.”

”Annem kızlarla buluşmamı bile istemiyor ama bu olmuyor tabii ki.” diyen Justin, bütün bu özelliklerin yanı sıra, sevgilisinin annesinin sınavını da geçmesi gerektiğini söylüyor ve kendisinin de annesinin beğeneceği bir kızla çıkmak istediğini ekliyor.
http://justinbieberfan.justboard.net/
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P
Yaşınız : 20

MesajKonu: Geri: Sevgilisinin annesinin sınavını geçmesi gerekiyor   C.tesi Ekim 23, 2010 11:51 pm

İlgimi Çekti Nası Bi Sınav Acaba ?

Sevgilisinin annesinin sınavını geçmesi gerekiyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası