Justin Bieber Türkiye Fan - Justin Bieber
Türkiye'nin en kaliteli Justin Bieber Fan sitesine hoşgeldiniz.
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz.Eğer üye olduysanız lütfen giriş yapınız.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
♥justin♥cansu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Paz Eyl. 19, 2010 3:44 pm

Arkadaşlar (approved page ) onaylı sayfa demek bu facede ne demek oluyor gerçek ünlümü lütfen biri cevap versin çünkü eğer öyleyse size müjdeyi veririm :d
PinkDream~
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Yaşınız : 19

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Paz Eyl. 19, 2010 8:17 pm

Sanırım Face'de Justin'in sayfasını buldun dimi =D
http://www.mileycyrusfann.hareketforum.net
♥justin♥cansu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Ptsi Eyl. 20, 2010 6:52 pm

eğer oysa justinin faceini buldum lütfen bri o yazının ne demek olduğunu sölesin facede ne anlamda
Jsny
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaşınız : 21

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    C.tesi Ekim 23, 2010 12:12 pm

sayfa onaylı ya da onaylı sayfa demek
yani JB nin gerçek facee
JB_Gülçin
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaşınız : 20

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    C.tesi Ekim 23, 2010 6:34 pm

Twitterda ve Facebook'ta gerçek ünlü anlamında Justin'in gerçek facesini bulmuşsun
bieber_for_love
Foruma Alışan Üye
Foruma Alışan Üye

Nerden : Justinin Bilgisayarını Karıştırıodum Az Önce Kızdı Bende Ordan Geldim :P
Yaşınız : 20

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    C.tesi Ekim 23, 2010 11:33 pm

süperr hangisi bendede bitane var ama anlayamadım tam olarak gerçek gibii bayaa kaç ay önce jasmine villegas ile ilişkisi var yazıodu belki odur !!!
♥justin♥cansu
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Paz Ekim 24, 2010 7:44 pm

yok öyle yzmıyo bn jbyle konuştum eğer oysa
SmileyGirl
Yeni Üye
Yeni Üye

Yaşınız : 21

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    Paz Ekim 24, 2010 8:35 pm

Hayır gerçek olmuyor
isteyen herkes öyle yazabiliyor
hatta bnm fake hesaplarım var ve (approved page ) yazıoyor
üzülme ama gerçek justinle konuşmamışsın
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d    

Lütfen bakın çok önemli eğer konu ayrı yerdeyse özür dilerim bu benim ilk konu açışım :d
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kuranda önemli konular
» Çapa ve Bakırköy Gündüz Hastaneleri
» YILIN FIKRASI ( bomba ya ) Cennet ve Cehenneme Esprili bi bakış :)
» Stalin`in Güç Denen Şeye Bakışı
» Alttaki Kaç Yaşında